MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

EV TAŞIMAK ARTIK ÇOK KOLAY! PROFESYONEL EKİP SİGORTALI NAKLİYAT

MALTEPE NAKLİYAT HAKKINDA

Kısaca biz kimiz?

Taşımacılık sektörünün köklü firmalarından biri olan Maltepe Nakliyat 35 yıllık tecrübesiyle İstanbul’da hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne mutlu müşteri prensibini benimsemiş, uygun fiyata kaliteli hizmet politikasını benimsemiştir. İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere taşımacılık sektörünün her alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Başta evden eve nakliyat olmak üzere ofis taşımacılığı, kiralık depo, fuar ve fabrika gibi yüksek donanım gerektiren taşımacılık işlerini de itina ile yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve araçlarında bu yenilikleri kullanan Maltepe Nakliyat olarak her zaman müşterilerimizin sorunsuz bir taşımacılık hizmeti almasını sağlamak tek gayemizdir.

HİZMETLERİMİZ

En iyi fiyata en kaliteli hizmetlerimiz

Aşağıdan başlıca hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Her türlü taşımacılık işleriniz itina ile yapılır. Listede görünmeyen hizmetler için müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığı kusursuz ve işinin ehli profesyonel ekibimiz tarafından itina ile en uygun fiyata yapılır.

Şehirlerarası Nakliyat

Tecrübeli şoförlerimiz ve donanımlı araçlarımız ile ülkemizin 81 iline eşyalarınızı güvenle taşırız.

Ofis&Büro Taşımacılığı

İş yeri, büro, klinik gibi alanların taşınması için özel ambalaj malzemeleri kullanarak kusursuz bir şekilde taşınması sağlanır.

Depolama - Kiralık Depo

Bakımlı ve üst düzey güvenlikli kiralık depolarımız ile eşyalarınızı güvenle istediğiniz süre saklayabilirsiniz.

Fuar ve Fabrika Taşımacılığı

Büyük ölçekli taşımacılık işleri için donanımlı araçlarımız ile fabrika ve fuar gibi alanların taşınmasında bize güvenin.

Ambalajlama ve Paketleme

Özel ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız özenle ambalajlanıp paketlenir. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

FİYAT TEKLİFİ ALIN!

Müşteri Temsilcilerimizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz!

Mutlu Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Çalışmalarımızdan Görüntüler